O nás

IDEA NÁBYTOK – obchod s nábytkom vznikol v roku 2002 v priestoroch bývalej podnikovej predajne výrobného závodu Idea Nova. Tradícia predaja nábytku v týchto priestoroch však siaha niekoľko ďalších rokov dozadu.


Dnes po rozsiahlych rekonštrukciách ponúkame komplexný sortiment nábytku na ploche vyše 2000 m2. Sme zameraný na predaj nábytku od slovenských výrobcov, v prevažnej miere sú to najväčší a najvýznamnejší slovenskí výrobcovia (Decodom, Fines, Meuble, GKT, Tribyt, We-tec, Materasso  a ďalší). Renomované slovenské značky nábytku sú zárukou dobrej kvality a dizajnu, ako aj presných dodávok a spoľahlivého záručného a pozáručného servisu.

Potrpíme si na vysokú kultúru predaja nábytku, nájdete u nás inšpiráciu a podnety pre zariadenie vášho interiéru. Vždy vás obslúži ochotný, milý a vyškolený personál, ktorý poskytne všetky potrebné odborné informácie ale aj poradí pri výbere či rozhodovaní a zároveň  zabezpečíme všetky potrebné služby spojené s predajom nábytku.

Radi vás privítame v našej predajni a veríme že sa stanete našimi spokojnými zákazníkmi.

NOVINKA NA PREDAJNI

PRESLEY - veľmi komfortný model sedacej súpravy, variabilná, možnosť úložného priestoru aj rozkladu na spaniePresley1.JPG

VIAC INFO

Kde nás nájdete Novozámocká 224 Dolné Krškany, 949 05 Nitra