Materasso Exclusive

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

swiss exclusive

Matrac so zvýšenou nosnosťou a dlhou životnosťou. Základ jadra matraca tvorí exkluzívna švajčiarska pena s vynikajúcou elasticitou.

VIAC INFO

magnifico

Matrac patrí medzi súčasný vrchol medzi matracmi s podielom pamäťových pien. Matrac využíva špičkovú značkovú pamäťovú penu Mindfoam s veľmi vysokou hustotou čo je zárukou dlhej životnosti.

VIAC INFO

magnifico polargel

Matrac maximálneho relaxu a najvyššej kvality. Vrchná vrstva je vytvorená vzdušnou penou Greengel, ktorá zabezpečuje príjemnú sviežosť a eliminuje prípadné potenie. Ortopedickú oporu zaisťuje značková pamäťová pena Mindfoam s vysokou hustotou.

VIAC INFO

natura

Optimálna voľba pre zákazníkov, ktorí hľadajú podiel prírodných materiálov vo svojom matraci. Latex talalay v kombinácii so švajčiarskou penou EvoPoreHRC sú tvorcovia nenapodobiteľného komfortu.

VIAC INFO

san remo

Základom matraca je pena Nightfly vysokej elasticidy, ktorá vyniká schopnosťou detailne kopírovať telo užívateľa. Matrac sa vyrába v prevedení s mäkšou a tvrdšou stranou

VIAC INFO

san marino

Matrac kombinuje v sebe pokrokové peny pre dosiahnutie maximálneho komfortu. Nosná časť matraca sa vyrába vo verziách T2 a T3, mäkšej a tvrdšej.

VIAC INFO

bergamo

Exkluzívny veľmi pružný matrac s prispôsobivým jadrom dvoch tuhostí T2 a T3. Z jednej strany je pena greengel charakteristická vysokou pružnosťou a reakciou aj na najmenší tlak, opačná strana poskytuje pevnejšiu oporu, kde funkčný profil jemne naťahuje chrbticu pre uvoľnenie platničiek a regeneráciu celej chrbtice počas spánku.

VIAC INFO

amalfi

Matrac poskytujúci pevnejšiu a stabilnú oporu s exkluzívnym komfortom vrchnej plochy na ležanie. Pocit luxusu umocňuje spracovanie poťahu, ktorý je prešitý s 3cm veľmi jemnej peny Airgel.

VIAC INFO

monaco dream

Exkluzívny matrac, jadro matraca je kombinácia prírodných materiálov biogreen s hrubou vrstvou pamäťovej peny čo dodáva matracu neuveriteľné relaxačné vlastnosti.

VIAC INFO

NOVINKA NA PREDAJNI

PRESLEY - veľmi komfortný model sedacej súpravy, variabilná, možnosť úložného priestoru aj rozkladu na spaniePresley1.JPG

VIAC INFO

Kde nás nájdete Novozámocká 224 Dolné Krškany, 949 05 Nitra