Matrace a rošty

Počet produktov: 36

Zobrazuje sa 1-15 z 36 položiek

Aktívne filtre

SPINAL duo

Partnerský matrac ponúkajúci v dvojmatraci na každej polovici inú tuhosť a rôzny tepelný komfort. Vrchná doska vysokopružná pena Greengel, stredná doska pena Nightfly, spodná doska komfortná studená pena.

VIAC INFO

BABY kokos

Detský matrac z PUR-peny s prírodným vzdušným kokosovým vláknom výšky 8cm.

VIAC INFO

BABY comfort

Detský matrac vyrobený z vysoko vzdušnej studenej peny. Matrac je stabilný s dlhou životnosťou výšky 9cm.

VIAC INFO

SULTÁN hydrolatex plus

Matrac dvoch tvrdostí s výškou 18cm. Jadro tvorí priedušné hydrolatexové jadro a v strede je prírodné kokosové jadro s 5 zónami rozloženia hmotnosti.

VIAC INFO

SERIÁL

Matrac vyrobený z komfortnej PUR peny vo výškach 12, 16 a 20cm s nosnosťou do 100kg.

VIAC INFO

PRIMATOR

Matrac v dvoch tuhostiach vhodný pre deti bez zónovania. Tuhosť T3 s nosnosťou do 110kg a T4 je s nosnosťou do 140kg. Výška matraca je 16cm a je vhodný na pevný aj lamelový rošt.

VIAC INFO

PREZIDENT polargel

Tvrdý matrac určený pre vyššiu nosnosť 160kg s kokosovým vláknom a s oviežujúcou penou Polargel. Výška 19cm, záruka 7 rokov.

VIAC INFO

NEROLI

Kvalitný matrac s nosnosťou 140kg a zárukou 8 rokov. Jadro tvorí aromatizovaná HR pena Neroli s vysokou hustotou, studená HR pena a antibakteriálna pena Sanitized, spodná doska pena Thermosilver.

VIAC INFO

LAVENDER maxi

Tvrdý matrac určený na vysokú nosnosť 170kg. Vrchná a spodná doska levanduľová pena, 2x vrstva kokosového vlákna, v strede studená pena s vysokou hustotou.

VIAC INFO

LAVENDER duo

Matrac určený na vysokú nosnosť 160 kg.Vrchný profil je z levanduľovej peny, stredná doska antibakteriálna Pur pena a spodný profil Nightfly pena so 7 zónami tuhosti.

VIAC INFO

swiss exclusive

Matrac so zvýšenou nosnosťou a dlhou životnosťou. Základ jadra matraca tvorí exkluzívna švajčiarska pena s vynikajúcou elasticitou.

VIAC INFO

DYNAMIC flex

Matrac sa skladá z vysokopružnej peny Greengel, komfortnej peny Nightfly a špeciálnej profilovanej pene Eliocell. Matrac má mäkšiu a tvrdšiu stranu.

VIAC INFO

magnifico

Matrac patrí medzi súčasný vrchol medzi matracmi s podielom pamäťových pien. Matrac využíva špičkovú značkovú pamäťovú penu Mindfoam s veľmi vysokou hustotou čo je zárukou dlhej životnosti.

VIAC INFO

DIPLOMAT

Exkluzívny pružinový matrac, systém 1000 s mäkšou a tvrdšou stranou. Matrac tvorí exkluzívna pena Polargel, priedušná hydrolatexová doska, prírodné kokosové vlákno a taštičkové pružiny.

VIAC INFO

NOVINKA NA PREDAJNI

Spálňa ANKARA - prevedenie dub star - pevná konštrukcia, hrubý materiál, majestátny a elegantný dizajn, veľa úložného priestoru.

VIAC INFO

Kde nás nájdete Novozámocká 224 Dolné Krškany, 949 05 Nitra