Magniflex

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre

Vankúš Superiore Deluxe

Tradičný dizajn vankúša poskytujúceho správnu podporu krčnej chrbtice. Jedinečný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast a 3D vetrací lem zaisťujú dokonalú priedušnosť vankúša počas spánku.

VIAC INFO

Vankúš cotton deluxe

Prirodzená podpora pre krk a hlavu. Vankúš tradičného tvaru vyrobený z najkvalitnejších prírodných vlákien pre pocit úplnej relaxácie.

VIAC INFO

Vankúš Classico

Patentovaná pena Memoform ponúka správnu oporu krčnej chrbtice a svalstva. Tradičný dizajn a inovatívna technológia garantuje prúdenie vzduchu v každom okamihu vášho spánku.

VIAC INFO

Fiaba

V kolekcii fiaba sú v ponuke štyri typy matracov určených pre potreby kľudného a bezpečného spánku detí. Matrac Fiaba 5 plus má hyper priedušnú proti dusiacu stranu, do ktorého keď dieťatko zaborí hlavičku matrac predýcha. Tým sa bojuje proti jednej z možných príčin syndrómu náhleho úmrtia kojenca.

VIAC INFO

ARMONIA

Každý matrac exkluzívnej kolekcie Armonia ponúka 4 rôzne kombinácie pohodlia vďaka duálnemu zloženiu jadra a odnímateľným topperom troch druhov magnigel, memoform a latex. Vzhľadom k duálnej povahe jadra rozdelenom na dve samostatné časti, sú dve rôzne formy podpory iba otočením jednej časti jadra matraca.

VIAC INFO

magnistretch

Celosvetový patent-pri zaťažení sa dve zóny matraca rozťahujú opačným smerom, čím sa počas spánku naťahuje chrbtica, regenerujú medzistavcové platničky, zaseknuté nervy. Spomaľuje sa proces zosadania chrbtice a zlepšuje krvný obeh. V ponuke je Magnistretch 9 stredne tuhý 23cm, Magnistretch 10 stredne mäkký 25cm a Magnistretch 12 stredne mäkký 30cm.

VIAC INFO

NOVINKA NA PREDAJNI

PRESLEY - veľmi komfortný model sedacej súpravy, variabilná, možnosť úložného priestoru aj rozkladu na spaniePresley1.JPG

VIAC INFO

Kde nás nájdete Novozámocká 224 Dolné Krškany, 949 05 Nitra